Over EG 1

Coach: Yorick ter Heegde

Trainingstijden EG 1

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
18:15 19:00 Wilgenring
Donderdag
18:00 18:45 Wilgenring
Vrijdag
18:15 19:00 Wilgenring

Teamindeling

  • Anwar Mohammed Aamri
  • Simon van den Berg
  • Loa Bergwerff
  • Nina Leeflang
  • Guus Noteboom
  • Stan Wierks
  • Phileine (Leine) de Jong
  • Fedde Nijhuis
Foto WaterpoloTeam EG 1

Wedstrijden EG 1

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Wiekslag EG*1 - EG 1 22-09-2018 17:00 Wiekslag EG*1 Sportcentrum Blokweer 6 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1 07-10-2018 15:10 Z&PC Rotterdam EG3 Sportfondsenbad Rdam-Noord 1 - 19 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - De Kempvis EG*2
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11-2018 14:15 De Kempvis EG*2 de Wilgenring 15 - Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
Gespeeld - WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1 10-11-2018 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 Polderbad 12 - 5 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - MNC Dordrecht EG3
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11-2018 14:15 MNC Dordrecht EG3 de Wilgenring 6 - 2 Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
Gespeeld - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1 24-11-2018 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 Hoogvliet 3 - 16 n.v.t.
Gespeeld - MNC Dordrecht EG2 - EG 1 02-12-2018 14:15 MNC Dordrecht EG2 Sportboulevard 4 - 8 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - ZPB H&L Productions EG2
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
08-12-2018 14:15 ZPB H&L Productions EG2 de Wilgenring 7 - Floor Klapwijk, Adrielle Kox
Gespeeld - EG 1 - Wiekslag EG*1
Jury: Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
19-01 14:15 Wiekslag EG*1 de Wilgenring 10 - 3 Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
Gespeeld - EG 1 - Z&PC Rotterdam EG3
Jury: Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
02-02 14:15 Z&PC Rotterdam EG3 de Wilgenring 15 - Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
Gespeeld - De Kempvis EG*2 - EG 1 09-03 13:40 De Kempvis EG*2 Rivièrabad 3 - 15 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - WSG NieMo (SG) EG1
Jury: Zeliha Berber, Bibi Havinga
16-03 14:15 WSG NieMo (SG) EG1 de Wilgenring 4 - 14 Zeliha Berber, Bibi Havinga
Gespeeld - MNC Dordrecht EG3 - EG 1 23-03 13:30 MNC Dordrecht EG3 Sportboulevard 2 - 3 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - SCOMZeehondDuck (SG) EG1
Jury: Sam van Schaick, Morten HAAS
30-03 14:15 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 de Wilgenring 11 - 3 Sam van Schaick, Morten HAAS
Gespeeld - EG 1 - MNC Dordrecht EG2
Jury: Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
06-04 14:15 MNC Dordrecht EG2 de Wilgenring 7 - 3 Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
Gespeeld - ZPB H&L Productions EG2 - EG 1 13-04 12:00 ZPB H&L Productions EG2 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 8 n.v.t.
3146 ms