Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.
Toon: | |||||||
Team | Wedstrijd | Datum | Tijd | Thuisploeg | Gastploeg | Locatie | Juryleden |
Week 41 - 2022 | |||||||
EG 4 |
15-10-2022, 13:40 - MNC Dordrecht/Wiekslag EG*2 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 13:40 | SVH EG 4 | MNC Dordrecht/Wiekslag EG*2 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
DG 1 |
15-10-2022, 14:20 - MNC Dordrecht DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 14:20 | SVH DG 1 | MNC Dordrecht DG*1 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
BJ 1 |
15-10-2022, 15:05 - MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 15:05 | SVH BJ 1 | MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
BJ 1 |
15-10-2022, 15:05 - MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 15:05 | SVH BJ 1 | MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
Heren 5 |
15-10-2022, 15:50 - NieMo Barracuda H3 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 15:50 | SVH Heren 5 | NieMo Barracuda H3 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
EG 3 | 15-10-2022, 16:00 - ZVVS EG*2 @ De Kulk | 15-10-2022 | 16:00 | ZVVS EG*2 | SVH EG 3 | De Kulk | n.v.t. |
BM 1 |
15-10-2022, 16:35 - De Linge/PCG BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 16:35 | SVH BM 1 | De Linge/PCG BM*1 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
CJ 1 | 15-10-2022, 16:45 - Z&PC de Gouwe CJ*1 @ De Sniep | 15-10-2022 | 16:45 | Z&PC de Gouwe CJ*1 | SVH CJ 1 | De Sniep | n.v.t. |
Dames 1 |
15-10-2022, 17:20 - ZVL-1886 Center Da4 @ Sportcentrum Wilgenring Jury: nog niet bekend |
15-10-2022 | 17:20 | SVH Dames 1 | ZVL-1886 Center Da4 | Sportcentrum de Wilgenring | nog niet bekend |
Dames 2 | 15-10-2022, 18:00 - ZPS Da1 @ De Hofstee | 15-10-2022 | 18:00 | ZPS Da1 | SVH Dames 2 | De Hofstee | n.v.t. |
Heren 3 | 15-10-2022, 18:55 - D'ELFT H2 @ Kerkpolder | 15-10-2022 | 18:55 | D'ELFT H2 | SVH Heren 3 | Kerkpolder | n.v.t. |
Heren 1 | 15-10-2022, 19:00 - Schuurman BZC H1 @ T Timpke | 15-10-2022 | 19:00 | Schuurman BZC H1 | SVH Heren 1 | t Timpke | n.v.t. |
EG 1 | 16-10-2022, 14:00 - MNC Dordrecht EG1 @ Sportboulevard | 16-10-2022 | 14:00 | MNC Dordrecht EG1 | SVH EG 1 | Sportboulevard | n.v.t. |
DG 3 | 16-10-2022, 14:45 - MNC Dordrecht DG2 @ Sportboulevard | 16-10-2022 | 14:45 | MNC Dordrecht DG2 | SVH DG 3 | Sportboulevard | n.v.t. |